Finn

Kontaktpersoner

Telefonnummer til Vaillant 64 95 99 00, e-post info@vaillant.no.

Finn din kontaktperson under:

Daglig leder

Benny Simonsen

911 64 858

benny.simonsen@vaillant.com

Regnskap/ Markedssekretær

Elisabeth Norberg

917 09 211

elisabeth.norberg@vaillant.com

Salg

Salgsingeniør Innlandet

Thor-Ingar Synstad

411 91 171

thor@vaillant.com

Salgsingeniør Midt / Nord

Odd Egil Sneisen

971 22 078

odd-egil.sneisen@vaillant.com

Salgsingeniør Vest

Ørjan M. Knag

906 02 534

omk@vaillant.com

Teknisk Leder - Salgsingeniør Oslo / Akershus / Østfold

Svein Kaasa

916 01 101

svein.kaasa@vaillant.com

Salgsingeniør BVT / Agder

Tormod Gusfre

913 76 607

tormod.gusfre@vaillant.com

Teknisk

Tekniker / Produktansvarlig solvarme

Thomas Bjanes

64959900

tb@vaillant.com

Tekniker / Produktansvarlig varmepumper

Roar Bjerke

64959900

roar.bjerke@vaillant.com

Lager / Innkjøp

Lager / Ordre / Innkjøp

Ole Petter Steinsveen

915 74 477

olepetter.steinsveen@vaillant.com